Küçükçekmece Yangın Tüpü Dolumu

Küçükçekmece Yangın Tüpü Dolumu

Küçükçekmece yangın tüpü dolumu profesyonel kişiler tarafından tüp dolumunu ve bakımını kontrol altına alınarak yapılır.  Yangın tüpü doldurma işlemi, köpüklü, sulu ya da farklı maddeleri bir araya getirilerek dolumunu gerçekleştirilen ve belirli bir süre zarfında sürekli kontrol altına alınması gereken bir işlemdir.

Bu yüzden bu işi profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Olumsuz durumların önüne geçmek ve insanların olumsuz bir şekilde etkilemesini engeller. Bu yüzden sadece devlet kurumlarında değil dairelerde, apartmanlarda ve iş yerlerinde gibi tüm kapalı alanlarda kurulması ve bulunması gerekmektedir.

küçükçekmece yangın tüpü dolumu

Yangın oluşuğunda çok çabuk alevlenir ve önüne geçilmeyecek durumlara tanık oluruz. Bu nedenle daha fazla büyümeyen yangınları önlemek ve olumsuz durumların oluşmasını engellemek için yangın tüpleri sürekli hazır ve dolu olması gerekir. Sürekli bakım ve kontrol altına alarak düzenli hizmet veren firmamız siz her zaman güvenli bir ortamda bulunmanızı sağlıyor.

Böyle güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamızla iletişime geçerek güvenliğiniz kontrol altına almış olursunuz. Küçükçekmece yangın tüpü dolumu nasıl yapılır detaylı bir şekilde sıralamak gerekirse;

  • Öncelikle içinde buluna itici gazın yanı azotun boşaltılması gerekir.
  • Azot boşaltıldıktan sonra cihazda bulunan vanayı söküp içinde bulunan birden fazla kimyevi maddeyi vakum makinesi ile tamamen boşaltılır.
  • Gövde üstünde buluna üretim tarihine bakılarak, beden kullanım tarihi, geçmişse hidrostatik teste tabi tutulur fakat kullanım süresi geçmemişse veya gövdesinde darbe ve korozyon olmamışsa dolum işlemlerine geçilir.
  • Son olarak dolumunu yaptıktan sonra çıkarılan vanayı temizleyerek tekrar sıkı bir şekilde takılır.  Vana montelerini sıkıca yapılır ve sıklıkla kontrol edilir.
  • Cihazda azot basım işlemlerinden sonra cihazın basınç kaçaklarını kontrol etmek için su testine tabi tutulur.
  • Su testinden sağlam çıkan yangın tüpünün hortumu, pimi ve mühür takılıp etiketlenmesi yapılır.
  • Etiketleme işlemlerinde ise dolum zamanı, kontrol zamanı ve son kullanma zamanı gibi cihaz ile ilgili genel bilgiler vererek kullanıma hazır hale getirilmesini sağlanır. Böylelikle kaliteli ve güvenilir yangın tüpü yenileme işlemi tamamlanmış olur ve hazır hale getirilir.

Küçükçekmece Yangın Tüpü Dolumu Fiyatları Nelerdir?

Küçükçekmece yangın tüpü dolumu, sadece doldurmakla kalmamakta yangın değişimini de yapmaktadır. Bu yüzden yangın tüpü değiştirme, dolumu ve yenilemesine göre fiyat konusunda değişiklik olmaktadır.

Fakat geniş kapsamlı yangın tüpü dolumunu gerçekleştiren hizmetlerden dolayı fiyatı herkesin bütçesine uygun olarak yapılmaktadır. Kilogramlarına göre değişen yangın tüpü fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun dışında etiketlenme üzerinde buluna ürün dolum ve kontörlü da belirli aralıklarda olduğu için fiyatı ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilir.

Yangın tüplerin periyodik, Halokarbon ve kimyevi olarak değişen dolum sürelerine ve çeşitleri bulunur. Bu yüzden her ihtiyaca ve tüp çeşitlerine göre değişim ve fiyat değişikliği olmaktadır.  Bu süre sınırlandırması bazen yılda bir defa bezende yılda iki defa yapılarak kullanım ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Bunun dışında yangın tüpü dolumu sırasında kullanılan malzemelerde fiyatta yansıtmaktadır.

Tüm bunları göz önünde bulundurularak yapılan yangın tüpü dolumunu bireyin bütçesine uygun olarak yapılmaktadır.  Ayrıca profesyonel ekip tarafından yapılan yangın tüpü dolumunu, sektörde tanınmış ve kalıcı bir kimlik kazandırmıştır.

Küçükçekmece yangın tüpü dolumu hizmetlerini geniş çaplı bir şekilde yapmasının yanı sıra tüm süreçleri takip ederek sizi bilgilendirmesini sağlıyor. Her ihtiyaca uygun sunulan hizmetlerde garanti şartlarında sunarak avantajlı bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

İstediğiniz her bölgeye kolay ve hızlı teslimat ve hizmetleri ile her zaman size yardım etmeye hazırız.  Her işlemi sorunsuz ve kolay bir şekilde yapan bu hizmetten faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ara