Kadıköy Yangın Tüpü Dolumu

Kadıköy Yangın Tüpü Dolumu

Kadıköy yangın tüpü dolumu yapan Buson Yangın Sistemleri, yangın sektöründe hizmet veren bir firmadır. Son teknolojik yangın sistemleri ile hizmet sunan Buson Yangın sistemleri, alanında öncü firmalardandır. Deneyimli ekiplerimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile yangın çıkma risklerini azaltmak ve yangın sonrası meydana gelebilecek hasarı en aza indirgemek firma olarak görevlerimizdendir.

Otomatik yangın söndürme sistemleri, yangın söndürücüler ve geri kalan tüm yangın ekipmanları konusunda eğitimli olan ekiplerimiz tarafından bilgi verilmektedir. Amacımız eğitimli kadrolarımız ile müşterilerimize doğru çözüm ve çözüm yolları göstermektir. Verdiğimiz hizmetler standartlara uygun olarak düzenlenmiştir.

kadıköy yangın tüpü dolumu

Yangın durumunda erken müdahale çok önemlidir. Yangının ortama yayılma hızı 3 ve 6 dakika arası kadar kısa sürmektedir. Ekipmanların doğru kullanımı ile yangına yapılan müdahale sonucu felaketlerin önü alınabilir. Bu sayede can kayıpları önlenip, hasar kayıpları mümkün oldukça azaltılabilir.

Kadıköy yangın tüpü dolumu, yangın felaketlerini önünü almak için yangın tüpü dolumu konusunda güvenilir hizmet sunmaktadır. Yangın tüpü dolumu ve diğer yangın sistemleri için Buson Yangın Sistemleri olarak müşterilerimizin yanında yer almaktayız.

Kadıköy Yangın Tüpü Dolumu

Tüm dünyada yangın ve yangın neticesinde meydana gelen hasarlar, can kayıpları nedeni ile çözüm ve erken müdahale amaçlı yangın söndürme sistemleri geliştirilmiştir.

Binalarda ve evlerde gerekli yangın söndürme sistemlerinin bulundurulması çok önemlidir. Yangın esnasında erken müdahale, yangını bertaraf etmedeki en etkili yöntem veya yoldur.

Bundan yola çıkarak yangın tüpü bulundurma ve yangın tüpü dolumu konusunda dikkatli olma gibi tedbirlerin ciddiyet ile alınması her şeyden ziyade hayat kurtarır.

Yangınlar, yanan maddelere göre sınıflara ayrılır ve bu sınıflar harfler ile adlandırılır.

  • Odun, kömür, kumaş ve kağıt gibi katı maddelerin yanması A sınıfı yangınlarına girer.
  • Gaz yağı, makine yağı, katran, benzin, mazot vb. sıvı yanıcı maddelerin yanması B sınıfı yangınlarına girer.
  • Doğal gaz, LPG, hava gazı, propan, hidrojen, metan gibi gaz maddelerin yanması C sınıfı yangınlarına girer.
  • Alüminyum, sodyum, potasyum, magnezyum gibi metal maddelerin yanması D sınıfı yangınlarına girer.

Kadıköy yangın tüpü dolumu olarak güvenli ve doğru hizmet sunarak hayatınızı ve yaşam alanınızı güvence altına alma sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Yangın ile mücadele sırasında kullanılacak söndürücü maddenin kalite ve elverişliliği önemsenmesi gereken etkenlerdendir. Buson Yangın Sistemleri olarak ürün tedariki ve ürün kullanımı ile ilgili bilgi konusunda siz müşterilerimize danışmanlık yapmaktan mutluluk duyarız.

Yangın Tüpü Dolumu ve Satışı

Yangın tüpü dolumu ve yangın tüplerinin son kullanma tarihlerini takip etmek güvenli bir yaşam için önemli bir unsurdur. Yangın tüpleri 4 yılda bir değiştirilip, hidrostatik testlerden geçirilmelidir.

Yangın tüpü içerisine doldurulan maddenin kullanım süresi 4 yıl olduğu için, dolu bile olsa 4 yılı tamamlanan tüpün değişimi mutlaka yapılmalıdır. Son kullanım süresi dolmayan tüplerin gerekli bakımları 6 ay ara ile düzenli olarak yapılmalıdır.

Kontroller yapılırken basınç göstergelerine göre tekrar boşaltılıp doldurulmalı, eğer yangın tüpü göstergeleri 18 Bar basınçta ise problem yok demektir. Tüplerde basınç vb. durumlardan kaynaklı aksaklıklar nedeni ile söndürme işleminde etkili sonuç gösteremediği için yangına müdahale edilemez ve büyük hasarlara, hatta can kayıplarına dahi mal olabilir.

Kadıköy yangın tüpü doldurma, bakımı, yangın tüpü yenileme, yangın tüpü değişimi, gibi işlemler olması gereken standartlara göre tarafımızca yapılmaktadır.

Bu tür hizmetler can ve mal riskini önlediği için yangın tüpüne doldurulacak gaz ve tozun kaliteli olması, dolumu yapacak işletmeninde işinde uzman olmasına dikkat edilmelidir. Aksi durumda yapılan herhangi bir hata yangın esnasında çaresizliklere sebep olur.

Profesyonel ve kaliteli hizmet eşliğinde müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Yangın tüpü fiyatı ürün çeşidine göre farklılık gösterebilmekte olup firmamızdan yangın tüpü fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.Ara