Güngören Yangın Tüpü Dolumu

Güngören Yangın Tüpü Dolumu

Yangın tüpleri yangın tehlikesinin olduğu durumlarda ilk başvurulan ekipmanlardan biri olmaktadır. Bu nedenle yangın tüplerinin işlevselliği ve kullanılabilir durumda olması olası yangın tehlikelerine karşı kritik önemli konulardan biridir.

Güngören yangın tüpü dolumu hizmeti sağlayan firmamız deneyimli kadrosu ile birlikte mevzuata uygun yangın ekipmanları ve bunların dolumu hizmetleri sunmaktadır. Yangın tüplerinin bu işi bilen yerlerde doldurulması konusu yangın tüpünün işlevsel kullanılabilmesi için önemlidir.

güngören yangın tüpü dolumu

Yangın tüpü dolumu ile ilgili yayınlanan mevzuatlara uygun hizmet veren firmamız İstanbul ilinin pek çok semtinde hizmet vermektedir. Güngören yangın tüpü dolumu yanında yangın tüplerinin bakımı hizmetlerimizde mevcuttur.

Yangın Tüpü Dolumu

Yangın tüpü dolum işlemleri 2 yılda bir yenilenmesi gereken işlemlerdendir. Hiç kullanılmamış olsa da içeriğinde bulunan gazların yangın söndürücü etkisinin azalması sebebiyle yangın tüplerinin 2 senede bir yenilenmesi gerekmektedir. Firmamızda yangın tüpü dolumu işlemleri uygun koşullarda ve mevzuata uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Halokarbon yangın tüplerinin bakım işlemleri ise senede iki kez yapılarak tekrarlanmaktadır. Yangın tüpü doldurma esnasında dikkat edilecek pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Öncelikle dolum işlemi gerçekleştirecek olan firmaların mevzuata uygun yeterlilik belgelerine haiz olması gerekmektedir.

Bunun dışında cihaz dolumlarından sonra cihazlar iki yıllık garanti kapsamında olmaktadır. Dolum yapan firmanın bu garanti sürelerini içeren belgeleri tarafınıza ibraz etmesi gerekmektedir.

Yangın söndürme cihazlarının bakım ve kontrol işlemleri yangın söndürme tüplerinin içerik çeşidine göre değişmektedir. Genellikle en az altı ayda bir olmak üzere yangın tüplerinin bakım ve kontrol işlemleri yapılmalıdır.

Güngören yangın tüpü dolumu hizmeti veren firmamız aynı zamanda bakım ve kontrol işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Güngören Yangın Tüpü Dolumu Fiyatları

Yangın tüpü doldurma fiyatları yangın tüplerinizin çeşidine ve büyüklüğüne göre değişim gösterebilmektedir. Firmamızdan alacağınız bilgilerde yangın tüpü bilgilerinizi ileterek rahatlıkla fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Firmamız yangın ekipmanları satışında kontrolü sağlanmış ve garantili ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Yangın tüpleri işyerlerinde bulundurulması zorunlu ekipmanlardan bir tanesidir. Bu nedenle bu ekipmanların bakımı ve yenileme işlemlerinin süresi geçmeden yapılması önem arz etmektedir. Firmamız yangın tüpleri ile ilgili bakım işlemlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle yangınların büyümeden önlenmesinde yangın tüplerinin önemi büyük olmaktadır. Çalışanların ve sizin sağlığınız için yangın tüplerinin bakımı ve dolumu işlemlerini aksatmadan yaptırmalısınız. Güngören yangın tüpü dolumu hizmeti sağlayan firmamızın olanaklarından yararlanmak ve yangın tüpü dolumu fiyatı için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Güngören Yangın Tüpü Yenileme

Yangın yada başka durumlar karşısında zarar gören yangın tüplerinin tekrar kullanılamayacak durumda olması sebebiyle yangın tüpü yenileme işlemi gereksinim duyulabilir.

Firmamız uygun fiyatlarla değişim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yangın tüpü değişimi işlemleri hakkında detay bilgiye firmamızla irtibat kurarak öğrenebilirsiniz.

Firmamızın verdiği kontrol işlemleri esnasında yangın tüpünün değişmesi gerekliliği söylenirse bunun dikkate alınarak yenileme işleminin yapılması gerekmektedir.

Yangın Tüpü Çeşitleri

Farklı yangın riski taşıyan işletmelerde farklı yangın tüpü çeşitleri kullanılabilmektedir. Örneğin ahşap gibi çok yanıcı maddelerin yoğun olduğu işletmelerde kuru kimyevi tozlu yangın tüpleri kullanılması gerekmektedir.

Yanan hammaddelerin çeşidine göre bulundurulması gereken yangın tüplerinin çeşitleri konusunda detay bilgiye firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz. İçeriğinde ki madde ne olursa olsun yangın tüplerinin dış yüzeyinin yanmaz maddelerden oluşması yangın esnasında sizin ve çalışanlarınınızın güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Firmamızdan teknik bilgi edinmek için iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Güngören yangın tüpü dolumu hizmeti almak için hemen irtibata geçebilirsiniz.Ara