Hakkımızda

Biz kimiz?

Yangın sistemlerinin ülkemiz ve tüm dünyada yaygın olarak kullanıldığını biliyor ve bu doğrultuda Buson Yangın Sistemleri olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirerek yangına karşı alınacak tüm tedbirleri profesyonel ekip ve ekipmanlar aracılığı ile sahaya yansıtıyoruz.

 

Gelişen teknoloji ile birlikte yangın sistemlerinin de yangına karşı gücü ve çeşitliliği artmaktadır. Firmamız her türlü yangın riskine karşı çözüm üreterek kalite ve standartlara uygun olarak üretilen yangın sistemleri, yangın ekipmanları ve yangın koruyucuları ile çözüm sunmaktadır.

 

Buson Yangın Sistemleri firması olarak otomatik yangın söndürme sistemleri, yangın söndürücüler ve yangın ekipmanlarını kullanımı hakkında eğitici bilgilerde sunmaktayız. Daha güvenli bir yaşam ortamı hazırlamak için daha fazla çalışarak yarınlarımızı garantiye alıyor, kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

buson hakkımızda
Yangın Söndürme Sistemleri
Planlı Çalışma

Planlı çalışma sistemimiz ile profesyonel ekiplerimiz yangın sistemleri kurulumunu en iyi şekilde uygulamaktadır.

Profesyonel Ekip

Firmamız tecrübeli ve alanında uzman ekibi ile yaşam alanlarınızın yangın sistemlerinin kurulumunu yapmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmetimiz gereği ne kadar önemli bir iş yaptığımızı biliyor ve müşteri memnuniyeti ile bu hizmeti taçlandırıyoruz.

Yangın Söndürme Sistemleri
Misyon

Yangın sistemleri kurulumu, eğitimi ve tedariki konusunda birçok yaşam alanında başarılı işlere imza atan firmamız profesyonel ekibi ile geniş müşteri portföyüne sahiptir.

Vizyon

Faaliyetlerine yangın söndürme sistemleri kurulumu, eğitimi ve tedariki ile devam eden firmamız teknolojiyi yakından takip ederek daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde amacımız müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliktir. Kalite politikamız sayesinde yangın söndürme sistemleri ile daha verimli hizmet sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin önemi ve yapmış olduğumuz işin önemini düşünerek hareket ediyor bu doğrultuda daha fazla ve profesyonel çalışarak memnuniyeti en üst düzeye çıkarıyoruz.

Güvenilirlik0%
Kaliteli İşçilik0%
Müşteri İlişkileri0%
Disiplinli Çalışma0%
Müşteri Memnuniyeti0%

Ara