Eyüp Yangın Tüpü Dolumu

Eyüp Yangın Tüpü Dolumu

Eyüp Yangın Tüpü Dolumu işlemleri ve satış hizmetini firmamız, profesyonel olarak yapmaktadır. Yangın anında acil durum teçhizatı olarak yangın tüpleri kullanılmaktadır. Gerek mesken gerekse taşıt içinde bulundurulması yönetmeliklerle zorunlu bir duruma dönüştürülmüştür.

Özellikle gaz veya petrol gibi tehlikeli madde nakliyatını gerçekleştiren taşıtlar için yangın tüpü zorunlu durumun çok daha ötesinde acil durumlarda kullanılacak emniyet aracıdır.

eyüp yangın tüpü dolumu

Çünkü beklenmedik kimyasal sızmasına karşı küçük bir kıvılcımla büyük felaketlere dönüşmeden önlenmesi yangın tüpleri ile sağlanacaktır. Yani kocaman dev alev ve duman ile mücadele için yangın tüpü kullanılmaz. Küçük kıvılcım ya da küçük bir alevin büyük felaketlere dönüşmesini önlemek için yangın tüpü kullanılır veya kullanılması gerekir. Firmamız, Eyüp Yangın Tüpü Dolumu şubesinde verilen hizmet ile sizi ve sevdiklerinizi korumada güvenlik ekipmanlarına ulaştırılmasında sadece bir aracıyız.

Eyüp Yangın Tüpü Dolumu ve Satışı

Firmamızda yangın tüpünün iki çeşidini de (taşınabilir ve seyyar yangın söndürücüler) bulmak mümkündür. Firmamızda sunulan hizmet sadece yangın tüpü doldurma ile sınırlı değildir. Ayrıca binalarda, araçlarda, iş yerlerinde bulundurulması gereken her türlü yangın tüpü yenileme ve yangın tüpü değiştirme gibi hizmetleri de müşterilerimize sunmaktayız. İşlemler esnasında son derece hassas ve titiz davranılmaktadır.

Yangın tüpü konusunda sunduğumuz her hizmet, yüksek teknolojik araç gereçlerimizle garanti kapsamında yürütülür. Bu sektöre yıllarını vermiş olan personelimiz yangın tüpü konusundaki sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Yangına sebep olabilecek ince alevler ile mücadeleyi yangın tüpüyle yapılması gerektiğini bilmeyen yoktur. Ancak beklenmedik anda oluşan yangına müdahale edebilmek için yangın tüpü kolay ulaşılabilir bir yerde konumlandırılması gerekir.

Yangın Söndürme Tüpünün Ömrü Ne Kadardır?

Yangın ile mücadelede yangın söndürücülerin önemi gün geçtikçe daha iyi bir şekilde anlaşılmaktadır. Artık konutlarda, ofislerde, taşıtlarda yangın söndürücü araç gereç bulunmaktadır. Ancak yangın tüpü satın alındıktan sonra ne zamana kadar kullanılması gerekir? Diğer bir deyişle yangın tüpünün ömrü ne kadardır? Yangın söndürme tüpleri için maksimum ömür iki senedir.

Ömrü dolan tüpler, gaz, basınç, içerisindeki söndürücü malzeme tamamen tahliye edilir. Ayrıca tüpün parçaları (hortum, conta vb.) da bu işleme dahildir. Genel ev tipi yangın söndürme tüpü için belirlenen süre bu şekildedir. Tüpün içerisinde bulunan kimyasal malzemeye göre bu süre değişiklik göstermektedir. Mesela köpük tipindeki yangın söndürücülerin ömrü de iki senedir.

Halokarbon içeren yangın söndürücünün ömrü daha kısadır. Bakım, onarım ve yenileme işlemleri bir sene içerisinde iki kez gerçekleştirilmesi gerekir. Eyüp Yangın Tüpü Dolumu ya da dönemsel muayenelerini şubemizde yaptırmanızı öneririz.

Yangın Tüpü Dolumu Fiyatları

Yangın tüpü dolumu fiyatları markadan markaya değişiklik göstermektedir. Ayrıca Yangın tüpünün boyutu, tipi, uygulanacak işlem gibi faktörlerde fiyatı etkileyen konuların başında gelmektedir.

Firmamız tarafından uygulanan satış politikası her bütçeye hitap etmektedir. Yangın tüpü için yapılacak masraf, masraftan ziyade afetlere karşı alınan isabetli bir tedbirdir. Böylece olası yangın anında elinize aldığınız yangın tüpü hayat kurtarıcı rol oynayacaktır.

Firmamız, hizmet kalitesini sahip olduğu sertifika ve standartlara dayandırmaktadır. Böylece işin profesyonel bir şekilde yürütülmesinde kalite ve güven esasları üzerinde gerçekleştirildiğini tekrar hatırlatmak isteriz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti fiyat politikamız ile beraber sektörde uzun yıllar boyunca faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.

Eğer web sitemizi ziyaret ettiyseniz hemen harekete geçip bulunduğunuz ortam veya ortamlar için mutlaka yangın tüpü talep etmelisiniz. Firmamız, yangına karşı alınacak böylesi basit bir tedbiri tekrar tekrar hatırlatmaktadır. Firmamızdan yangın tüpü hakkında merak ettiğiniz her soruyu iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.Ara