Pano İçi Yangın Söndürme Sistemleri

Pano İçi Yangın Söndürme Sistemleri

Pano içi yangın söndürme sistemleri ile yaşam alanlarınızın korunması sağlayan büyük devasa yangın söndürme sistemlerinin yanında daha küçük bölmelerin ve panoların iç kısmında bulunan mini yangın söndürme görevini yerine getiren bir sistemdir. Özellikle minimal boyutlarda insanların gücünün yetmediği yerlerde yaptıkları görevler ile tercih edilmektedir. Üstlendiği görev ve işlemleri ile oldukça önemli bir sistemdir.

Elektrik panoları gibi aynı boyutlarda bulunan ve aynı görevi üstlenen bölmeler ile birlikte alanın yangın gibi durumlarda korunması konusunda da tek yetkili sistem olarak görülmektedir. Doğrudan çalışma prensibi ve dolaylı olarak çalışma prensibi olarak iki farklı türde takılmaktadır.

pano içi yangın söndürme sistemleri

Bu özel sistemlerde söndürücü gaz olarak HFC 236 EA gazı kullanmaktayız. Firmamız pano içi yangın söndürme sistemleri konusunda uzman bir çalışma sergilemektedir. Yangın söndürme işlemi için sistem boru ya da tubing tarzında döşeme şeklinde yapılmaktadır.

Pano içi yangın söndürmelerde farklı tasarımlar ile sizlere yardımcı olan firmamız uygun fiyatları ve kısa sürede temin ettiği garantili ürünleri ile göze çapmaktadır.

Pano İçi Yangın Söndürme Ekipmanları Nelerdir

Pano içi mikro söndürme ekipmanlarında kullandığımız tüplerin ağırlığı genelde 1, 2, 4, 6 ve 12 kg ağırlığında olabilmektedir. Bu özel sistemlerimizin takipleri ise takip merkezi algılama sistem monitörü vasıtasıyla yapılmaktadır. Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılan pano içi yangın söndürme ekipmanları fiyatları da oldukça uygundur.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm ekipmanlar kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca yangın söndürme sistemlerimizde farklı tasarımlar da söz konusudur. Açık ve kapalı alanlar için farklı tercihler ile sizlere yardımcı olan Buson Yangın en iyi yangın söndürme çözümleri ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Pano İçi Söndürme Sistemi Fiyatları Nedir?

Pano içi yangın söndürme sistemleri insan gücü ile görülemeyecek ve insan yeteneği ile müdahale de bulunamayacak yerlerde başlayan mikro yangınlara müdahale eden bir sistemdir. Bu sistemlerin fiyatları firmamız bünyesinde piyasanın en uygun olacak şekilde ele alınmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile ele alınan bu sitemlerde toplu alımlarda ayrıca indirimler uygulanmaktadır.

Büyük ve otomatik yangın söndürme sistemleri içerisinde en az maliyete sahip ve en ekonomik çözümler sunan bu sistemlerin bakım ve onarımları da oldukça kolaydır. Firmamız bu konularda sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Firmamız makinelerin ya da depolama bölümlerinin içine mikro olarak konulan bu cihazlar ile pahalı olan ekipmanlarınız korunur ayrıca yangının ileriki boyutları da önlenir. Böylelikle olası can kayıpları da önlenmiş olunur. Can kayıplarının önlenmesi insan sağlığına zarar vermeden yangınların önüne geçilmesi yangınlarda öncelikli konumuzdur.

Pano İçi Yangın Söndürme Sistemleri

Pano içi yangın söndürme sistemleri ile elektrik yangınları kısa sürede tehlike daha büyümeden önlenebilir. Panolar insanlar için çok kıymetli ve pahalı ekipmanlardan olmaktadır. Bu ekipmanların korunması insan sağlığı açısından da önemlidir. Pano içi yangın söndürme cihazları kullanılarak panolara verilen zarar en aza indirilirken bir yandan da yangının büyüyüp daha fazla etrafa yayılması da önlenir. Pano yangınları elektrik yangınları önlenmesi amacı ile geliştirilen bu sistemlerin hayatımızdaki yer oldukça önemlidir.

Yangın söndürme sistemleri acil durumlarda hazır bir durumda olması çok önemlidir. Kurulum, bakım ve onarım konusunda da garantili hizmetler sunan firmamızın ürünlerini incelemeden karar vermeyin.

Firmamızda yangın gibi acil durumlarda ihtiyaçlarınıza yanıt verecek çözümler ile sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan yangın söndürme cihazlarını incelemek ve sipariş oluşturmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlara kaliteli yangın söndürme ekipmanlarına sahip olmak için hemen arayınız.Ara